• 159
  • 0

Altın İğne Radyo Frekans Terapi̇si̇ Nedi̇r ?

Altın uçlu iğne bir radyo frekans uygulamasıdır, altın uçlu terapi de diyebiliriz.Bu uygulama yüzde ve tüm vücutta kullanılmaktadır.

Altın iğne radyofrekans dalgalarının vermiş olduğu enerji cilt altında geçici bir tahribat oluşturarak kollegen oluşumunu tetikler ve elastikiyetini kaybetmiş ciltte sıkılaşma ve cildin daha  dinamik daha fresh daha genç bir görünüm almasını sağlar.

Altın İğne Radyo Frekans Terapi̇si̇ Hangi̇ Alanlarda Kullanılır ?

Altın uçlu radyo frekans dalgaları kullanılarak deformasyon olan ciltle germe işlemi sağlanmakta ve takibinde kırışıklıkları azaltma, boyun ve dekolte bölgesinde, akne izi, skar izi, açık olan gözenekleri sıkılaştırmada,leke tedavisinde, kilo alıp verme ve Doğum sonrası oluşan çatlak tedavilerinde, yara ve yanık izlerinde, etkili sonuçlar elde edilmektedir.

Altın Uçlu Radyo Frekans Uygulaması Nasıl Yapılır ?

Altın uçlu radyo frekans terapisi acısız  ağrısız bir işlem olup seans lar halinde uygulanmaktadır.ilk uygulama sonrası gözle görülür  bir fark görülmesi mümkündür.Uygulama öncesinde cilde lokal bir anestezi krem sürülerek  20 dakika beklenir ve sonrasında yüz temizlenerek uygulamaya geçilir.Uygulama yapılacak bölgeye göre işlem süreci 45-50 dakika kadar sürmektedir.Seans araları doktorunuzun size belirleyeceği aralıklar ile yapılmalıdır.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *